Zamieszkaj nad jeziorem Kierskim

Zamieszkaj nad jeziorem Kierskim

25 marca 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Samo osiedle Bojerowa jest położone w niedalekiej odległości od ośrodka żeglarskiego, gdzie w sezonie odbywają się wspaniałe turnieje sportowe. Jest także plaża i wiele innych atrakcji dla całej rodziny. Tutaj na pewno znajdzie miejsce każdy miłośnik sportów wodnych, wędkowania, a nawet wylegiwania się na plaży.

Mieszkając w Poznaniu nie musimy mieszkać w centrum głośnego miasta, możemy wybrać domy na sprzedaż Kiekrz i cieszyć się urokliwą przyrodą okolicy.

Ciekawa okolica i blisko do centrum

Osiedle Bojerowa to przede wszystkim ciekawa okolica. To doskonałe miejsce dla wszystkich rodzin z dziećmi, Kiekrz dom nad jeziorem zachęca do wprowadzenia się i cieszenia każdą chwilą na tle przyrody. Te domki dwupoziomowe mają w sobie wbudowany garaż oraz tak rozlokowane pomieszczenia mieszkalne, aby każdy mógł urządzić się w swoim własnym kącie. Osiedle przy jeziorach Kiekrz cieszy się niesłabnącą popularnością, a domków do zakupu jest coraz mniej.

Odnajdź swoją przystań

W ofercie deweloper Kiekrz prezentuje osiedle 13 domków jednorodzinnych, a każdy z nich podzielony jest na dwa mniejsze segmenty, są to domy bliźniacze o bardzo dobrej lokalizacji i funkcjonalności wszystkich pomieszczeń. Jeżeli zdecydujecie się na domy na sprzedaż Kiekrz, z pewnością będziecie zachwyceni nie tylko lokalizacją, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami, pośród których można znaleźć technologię pomp ciepła czy paneli fotowoltaicznych.

Dbając o naturalne środowisko, budujemy domy ekonomiczne i ekologiczne, a wszystko po to aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupu i zamieszkania w tak skonstruowanym domu jednorodzinnym. Tutaj można znaleźć ciszę i spokój, ale równie szybko można dostać się do centrum własnym samochodem osobowym bądź pociągiem lokalnych kolei.