Wybierz właściwy kantor kryptowalut

Wybierz właściwy kantor kryptowalut

7 stycznia 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Już dziś możesz dokonać zakupu swoich pierwszych bitcoinów, zrobić to szybko i bezpiecznie za pośrednictwem platformy internetowej. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co niezbędne aby rozpocząć przygodę z wirtualnymi walutami, dowiedzieć się czym dokładnie są kryptowaluty i zacząć inwestować w btc. Na platformie znajdziesz nie tylko bezpieczny i profesjonalny kantor bitcoin, ale również poznasz szczegółowe zasady, dzięki którym poruszanie się w tematyce kryptowalut będzie jeszcze prostsze.

Co powinieneś wiedzieć o kantorze bitcoin?

Jak każdy kantor, również kantor bitcoin jest miejscem, gdzie możesz wymieniać dowolne kryptowaluty, w tym przypadku możesz zamieniać złotówki na bitcoiny i odwrotnie. Jeżeli odpowiada Ci kurs bitcoin, wymiana będzie właściwie automatyczna, choć zwykle od takich transakcji pobierane są prowizje, dlatego na wymianie kantorowej zawsze się nieco traci.

Łatwiej wymienić wirtualne waluty w miejscu jakim jest giełda bitcoin, tutaj zachodzi transakcja bezpośrednio sprzedającego z kupującym, a co za tym idzie nie wchodzą dodatkowe ceny za prowizję i stałą opłatę kantoru.

Czy warto korzystać z kantoru?

Wybierając kantor bitcoin, zobowiązujemy się do transakcji z operatorem, a tym samym zgadzamy się na obecny w kantorze kurs bitcoin i opłatę manipulacyjną jaka jest zwykle pobierana przy wymianie kryptowalut. Jeżeli naszym wyborem będzie giełda bitcoin, pozbywamy się wszelkiego rodzaju prowizji, a transakcja odbywa się bezpośrednio pomiędzy kupującym i sprzedającym, to zdecydowanie korzystniejsza opcja.