Urokliwa lokalizacja domów na sprzedaż

Urokliwa lokalizacja domów na sprzedaż

5 kwietnia 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Marząc o własnym domu jednorodzinnym, zastanawiamy się przede wszystkim nad korzystną lokalizacją. Blisko do pracy, blisko do szkoły i przychodni, blisko do centrum handlowego. Obecnie żyjemy coraz wygodniej, dlatego wybierając lokalizację zakupu domku jednorodzinnego, chcemy aby wszystkie te punkty znajdowały się jak najbliżej.

Funkcjonalność i energooszczędność przede wszystkim

Oprócz lokalizacji, zwracamy także uwagę na energooszczędność domu i jego funkcjonalność, tak aby każdy mieszkaniec czuł się w nim dobrze. Domy na sprzedaż Kiekrz mają wszystkie te cechy, są właściwie zlokalizowane, a Kiekrz dom nad jeziorem to marzenie nie jednego mieszkańca wielkiego miasta.

To jest jak najbardziej realne, albowiem osiedle Bojerowa to właśnie osiedle przy jeziorach Kiekrz i doskonała lokalizacja zarówno dla ludzi młodych i aktywnych zawodowo, oraz dla starszych ludzi, którzy szukają cichej przystani do zamieszkania. Na każdej z posesji znajdują się nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu dom jest energooszczędny i dodatkowo wpływa na ochronę środowiska naturalnego.

Oferta idealnego domu dla Ciebie

Jeżeli zatem mieszkasz w centrum Poznania i poszukujesz ciekawej lokalizacji do przeprowadzki, z pewnością deweloper Kiekrz znajdzie właściwy dom dla Ciebie. Ta oferta jest tak korzystna pod każdym względem, że nie można jej pominąć. Już dziś umów się na rozmowę wstępną z deweloperem i ustal warunki rezerwacji oraz zakupu wymarzonego domku nad jeziorem.

Największym atutem tej lokalizacji jest bezsprzecznie jezioro oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czy wylegiwania się z całą rodziną na plaży. Mimo mieszkania na uboczu miasta, w każdej chwili można wsiąść w samochód bądź pociąg i w krótkim czasie dostać się do centrum miasta.