Profesjonalne wsparcie dla frankowiczów

Profesjonalne wsparcie dla frankowiczów

16 marca 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Frankowicze to duża grupa osób, które przed wieloma laty zdecydowała się zaciągnąć kredyt we frankach szwajcarskich. Wszystko było dobrze do momentu uwolnienia kursu franka. Wówczas sytuacja frankowiczów znacząco się pogorszyła. Dzisiaj wielu z nich boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Nadzieją jest odfrankowienie kredytu. Aby jednak zwiększyć swoje szanse na powodzenie, warto wesprzeć się profesjonalistami. Kancelaria frankowa to miejsce oferujące pomoc w przypadku starania się o odfrankowienie.

Na jaką pomoc można liczyć?

Odfrankowienie to długa i skomplikowana procedura, która wymaga najczęściej sprawy w sądzie. Dlatego doświadczona kancelaria frankowa to świetny wybór. Proces wsparcia rozpoczyna się zawsze od bezpłatnego przeanalizowania umowy kredytowej. Pracownik kancelarii ustali jaka jest wysokość możliwych roszczeń, a także – jeśli klient będzie zainteresowany kontynuowaniem sprawy – przygotuje stosowny wniosek do sądu. Rozpocznie się procedura reklamacyjna. Kancelaria frankowa to zespół specjalistów, którzy podejmują się również reprezentowania w sądzie.

Jak trafić do kancelarii frankowej?

Aby znaleźć kancelarię frankową, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej frazy „odfrankowienie kredytu kancelaria” można wybrać tą kancelarię frankową, która z jakiegoś powodu odpowiada nam najbardziej.

Odfrankowanie to szansa na to, aby – mimo zaciągnięte kredytu we frankach szwajcarskich – znowu żyć normalnie. Kancelaria frankowa oferuje profesjonalne wsparcie, z którego warto skorzystać.