Produkcja plandek nie tylko samochodowych

Produkcja plandek nie tylko samochodowych

18 sierpnia 2022 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Plandeki chronią ładunek przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Znajdują jednak zastosowanie nie tylko w firmach transportowych. Producent plandek samochodowych oferuje również plandeki, które można wykorzystać do krycia altan, kontenerów i innych obiektów. Zajmuje się on również usługą, taką jak naprawa plandek.

Czym odznaczają się oferowane plandeki?

Producent plandek oferuje plandeki, które odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, są wytrzymałe i trwałe. Każda plandeka, której wykonania podejmuje się producent samochodowych plandek, jest wyprodukowana z mocnego, wodoodpornego materiału. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie plandek antywłamaniowych.

Plandeki te powstają z materiału wzmocnionego stalową siatkową. Aby jeszcze lepiej chronić ładunek, plandeki te wyposaża się w sygnał alarmowy, który uruchamia się w chwili przecięcia plandeki. Plandeki projektowane są i wykonywane na indywidualne zamówienia. Mogą zostać wykonane w wielu wariantach kolorystycznych. Ponadto istnieje możliwość naniesienia grafiki na plandekę.

Dodatkowa usługa

Producent plandek stara się poszerzać swoją ofertę o nowe usługi. Naprawa plandeki to usługa dodatkowa. Naprawa wykonywana jest naprawdę bardzo solidnie, ale także w możliwie krótkim czasie. Sposób, w jaki odbędzie się naprawa, dobierany jest do rodzaju uszkodzenia.

Jednym ze sposobów naprawy jest klejenie plandek. Przynosi ono naprawdę dobre efekty. Solidnie wykonane klejenie sprawia, że plandeka może służyć jeszcze przez wiele lat. Właściciele uszkodzonych plandek śmiało mogą zdecydować się na klejenie.