Produkcja i naprawianie plandek

Produkcja i naprawianie plandek

29 lipca 2022 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Plandeki samochodowe chronią przewożony na naczepie ładunek przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Mogą też pełnić rolę wizualnej reklamy. Dlatego bardzo ważne jest, aby plandeki były wytrzymałe i trwałe. Wysokiej jakości plandeki oferuje producent plandek samochodowych. Oferuje on też usługę, którą jest naprawa plandek.

Jakie rodzaje plandek oferuje producent?

Producent samochodowych plandek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów. Zajmuje się produkcją plandek na wymiar, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Producent plandek może wykonać plandeki kurtynowe, czyli tak zwane firanki.

W swojej ofercie ma także plandeki do naczep z tylnymi drzwiami, wyposażonych w ścianę przednią, burtowych, z dachem przesuwnym oraz do naczep z regulowaną wysokością. Oferuje także plandeki do wywrotek, przyczep, altan, kontenerów, osłon i zadaszeń.

Co zrobić z uszkodzoną plandeką?

Plandeki produkowane są z bardzo wytrzymałych materiałów. Mimo to może dochodzić do ich uszkodzenia. Uszkodzona plandeka nie musi trafiać na śmietnik. Możliwa jest bowiem naprawa plandek. Usługa ta jest oferowana przez producenta plandek. Naprawa świadczona jest na bardzo wysokim poziomie. Dla firm transportowych każdy dzień przestoju oznacza duże straty.

Dlatego klejenie plandek realizowane jest w bardzo krótkim czasie. Klejenie to usługa adresowana nie tylko do kierowców. Naprawa jest usługą, z której może skorzystać każdy, kto wykorzystuje plandeki do przykrywania różnych obiektów. Możliwe jest klejenie każdego rodzaju.