Nie tylko narzędzia – wybieramy idealny prezent dla niego

Nie tylko narzędzia – wybieramy idealny prezent dla niego

16 lipca 2022 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Panuje przekonanie, że najlepszy prezent dla faceta to zawsze zestaw narzędzi. Panowie często podkreślają jednak, że jest to stereotyp wcale nie mniej krzywdzący niż przekonanie, że każda kobieta ucieszy się z dowolnego kosmetyku. Jaki prezent dla mężczyzny będzie więc udany i gdzie go szukać?

Kto pyta, ten trafnie wybiera

Lista propozycji na prezent dla faceta nie jest krótka. Nie każdy upominek będzie jednak tak samo atrakcyjny. Wyjątkowy prezent dla niego to przede wszystkim coś, co będzie mu sprawiać radość. Przed wyruszeniem na jego poszukiwania, warto więc wysondować nieco osobę, które ma zostać obdarowana.

Pytanie wprost nie musi przynieść spodziewanego rezultatu, jeśli jednak z wyprzedzeniem skierujemy rozmowę ku upominkom, marzeniom i drobnym radościom, z pewnością naprowadzi nas ona na rozwiązania, którymi warto się zainteresować.

Spontanicznie i neutralnie

Jeśli zależy nam na tym, aby podarowane przez nas gadżety dla mężczyzn były prezentami spontanicznymi, możemy podążyć takim torem. W tym wypadku jednak zalecana jest daleko posunięta ostrożność. Wiele gadżetów wywołuje uśmiech, przynajmniej część to jednak rozwiązania dość frywolne, sprawdzające się przede wszystkim wtedy, gdy nasza relacja z obdarowanym mężczyzną jest dość bliska.

Innym ciekawym pomysłem na spontaniczny prezent dla Niego jest upominek, z którego obdarowany może skorzystać razem z osobą, która go przygotowała. Pary mieszkające razem mogą zdecydować się choćby na ciekawy gadżet do domu taki choćby, jak maszyna do robienia sorbetów. Świetnymi upominkami są również te, z których można korzystać przebywając na świeżym powietrzu. Nikt nie jest przecież za stary na granie w piłkę nad jeziorem.