Narożniki pokojowe – popularne rozwiązanie do salonu

Narożniki pokojowe – popularne rozwiązanie do salonu

26 kwietnia 2022 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Narożniki pokojowe Etap Sofa to meble, które zagwarantują Tobie oraz całej rodzinie odpoczynek na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy o to, aby dostępne były one w wielu rozmiarach, dzięki czemu ustawisz je zarówno w niewielkim, klimatycznym salonie, ale i w pokaźnych rozmiarów pokoju dziennym. Polecamy także meble modułowe do kuchni.

Etap Sofa – meble Twoich marzeń

Bez wątpienia narożniki tapicerowane od Etap Sofa wzbudziły Twoje zainteresowanie – odpowiadają one przecież najgorętszym trendom wnętrzarskim i dostępne są w kilku najpopularniejszych odsłonach, np. klasyczne, skandynawskie, nowoczesne, glamour narożniki pokojowe od Etap Sofa. Co jednak kryje się w ich wnętrzu? Dobrej jakości materiały, z których zostały wykonane! Są nimi np.:

  • wysokoelastyczna pianka ze sprężynami falistymi,
  • plamoodporne i łatwe w czyszczeniu tkaniny.

Nasz sklep meblowy online, tworząc asortyment z produktami najlepszej jakości, zawsze bierze pod uwagę potrzeby klientów. Dlatego też narożniki tapicerowane Etap Sofa da się zamówić zarówno w wersji prawej, jak i lewej, dostosowując tym samym mebel do układu pomieszczenia.

Funkcjonalne oraz praktyczne narożniki pokojowe Etap Sofa

Opisując narożniki tapicerowane Etap Sofa nie można również zapomnieć o ich funkcjonalności. Z pewnością dedykowane są one osobom, które szukają uniwersalnych rozwiązań. W zależności od modelu narożniki pokojowe Etap Sofa posiadają:

  • funkcję spania – rozkładany narożnik pokojowy to idealne rozwiązanie, które sprawdza się podczas wizyty gości. Dzięki wygodnej, przygotowanej w kilka minut powierzchni do spania można zapomnieć o konieczności nadmuchiwania każdorazowo materaca,
  • pojemny pojemnik do przechowywania pościeli, koców, czy też innych przedmiotów, których nie chce się trzymać na widoku – duże pojemniki w narożnikach pokojowych Etap Sofa są chętnie wykorzystywane przez domowników i bez dwóch zdań pomagają zachować porządek w mieszkaniu.