Korzystne programy dofinansowań dla obywateli

Korzystne programy dofinansowań dla obywateli

15 lipca 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Polski rząd wraz z Unią Europejską skutecznie wdraża program “Czyste Powietrze”, dzięki któremu każdego roku świat wokół nas staje się czystszy. Dbając codziennie o naturalne środowisko, mamy okazję uchronić świat przed zagładą, dlatego program “Czyste Powietrze” jest tak ważny dla całego kraju.

Skorzystaj z dofinansowania

Już dziś sprawdź jakiego dofinansowania dotyczy twoje gospodarstwo domowe, na jakie wsparcie finansowe możesz liczyć i załóż odnawialne źródła energii przy pomocy unijnego dofinansowania. Wszystko po to, aby również wokół ciebie powietrze było zdrowsze. Dofinansowanie “Czyste Powietrze” jest skierowane do wszystkich mieszkańców domów jednorodzinnych, którzy chcą wymienić piec na ekologiczny, bądź skorzystać z innych źródeł energii odnawialnej. Sprawdź ofertę na stronie rządowej i złóż odpowiedni wniosek.

Jak wziąć dotację „Czyste Powietrze”?

Nadal zastanawiasz się czy dotacja “Czyste Powietrze” dotyczy także Twojego gospodarstwa domowego? Nie wiesz czy dobrze zrozumiałeś program “Czyste Powietrze” i czy będziesz umiał właściwie wypełnić wniosek? Koniecznie wejdź na rządową stronę projektu, sprawdź wszystkie dostępne poradniki, a jeżeli nadal nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, na pewno wszystkich informacji udzieli ci konsultant.

Jak wiadomo każdego roku obserwowane jest zjawisko wysokiej emisji gazów z opalania domów jednorodzinnych i wbrew pozorom nie są tutaj problemem fabryki czy spaliny wydostające się z rur wydechowych samochodów, a dym z kominów domów znajdujących się w mniejszych i większych miejscowościach budowlanych. Dlatego program “Czyste Powietrze” jest skierowany do wszystkich mieszkańców miast i wsi, którzy zamieszkują domki jednorodzinne i wciąż korzystają z tradycyjnych sposobów ogrzewania.