Dla wszystkich poszukujących spokoju i domowego ciepła

Dla wszystkich poszukujących spokoju i domowego ciepła

9 lutego 2021 Wyłączono przez Marcin Kalicki

Każdy marzy o swoim domu i każdy może to marzenie spełnić. W ofercie domków jednorodzinnych możecie Państwo znaleźć wspaniałe domy na sprzedaż Kiekrz, które znajdują się na urokliwym osiedlu, a każdy z nich posiada swój oddzielny garaż, parter i piętro do zamieszkania.

Domki jednorodzinne z oferty to przede wszystkim przystań dla osób, które poszukują uszy i spokoju, uwolnienia się od zgiełku wielkiego miasta. Kiekrz dom nad jeziorem to nie tylko zwykły domek, to również urokliwa okolica, z jeziorem i wyjątkowo piękną przyrodą w tle.

Zamieszkaj w domu przy jeziorze Kierskim

Jeżeli podobają Ci się domy na sprzedaż Kiekrz, sprawdź ofertę domów bliźniaczych, spośród których wiele już zostało zakupionych, ale są też domki które czekają właśnie dla ciebie. Ciekawa oferta jaką prezentuje deweloper Kiekrz przyciąga nie tylko młodych ludzi, ale wszystkich miłośników przyrody i jezior, którzy pragną na stałe zamieszkać z dala od zgiełku miejskiego.

Oferta dewelopera w Kiekrzu

Doskonale usytuowane osiedle Bojerowa to kilkanaście domków jednorodzinnych, a każdy z nich posiada garaż, salon z kuchnią i łazienką na parterze oraz pokoje sypialniane na piętrze. Domki mają po 100 metrów kwadratowych, każdy posiada własną działkę, na której z powodzeniem możecie uprawiać ogródek.

Domy na sprzedaż Kiekrz to oferta dla wszystkich osób szukających ciszy i spokoju, ale jednocześnie oczekujących po nowym domu doskonałej lokalizacji, alby było blisko do sklepu, szkoły czy specjalistycznej przychodzi zdrowia. Już dziś zarezerwuj jeden z domków w Kiekrzu i ciesz się wspaniałym i własnym domem, w którym zamieszkasz ze swoją rodziną. Dom jest przystosowany dla typowej rodziny czteroosobowej, tutaj każdy znajdzie swój własny kącik.