Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 269 000 zł

Skórzewo - os. Przyjazne

cena już od 295 500 zł

Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 343 600 zł

Poznań - os. Kameralne II

cena już od 498 100 zł

Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 599 000 zł

Poznań - os. Kameralne

cena już od 561 000 zł

O nas

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o. o. jest poznańską, solidną, rodzinną firmą, z wieloletnimi tradycjami działającą na rynku deweloperskim oraz w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W działalności deweloperskiej Firma, będąca członkiem - założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - PZFD, zajmuje się budową domów i mieszkań oraz infrastruktury technicznej na budowanych osiedlach. W zakresie Obrotu Nieruchomościami, Spółka jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami -WSPON i w ramach swojego członkostwa inicjuje działania zmierzające do podniesienia standardu usług oferowanych przez pośredników.

Podczas przygotowań do wejścia Polski do Unii Europejskiej Spółka uczestniczyła przy przygotowywaniu materiałów dla polskich negocjatorów, w celu utrzymania niższej stawki VAT i ochrony polskiego rynku mieszkaniowego w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich – PZFD.

Wieloletnia profesjonalna działalność spółki została nagrodzona przyjęciem w poczet prestiżowego Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego promującego i wspomagającego rzetelne firmy wcielające w życie historyczne zasady pracy organicznej. W 2005 r. Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przyznało spółce honorowy tytuł Partnera Inicjatyw Stowarzyszenia.

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o. o. otrzymało dnia 3 listopada 2008 roku wyróżnienie - Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie przyznane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w ramach programu "Najwyższa Jakość" pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, a jej Prezes tytuł Menedżera Najwyższej Jakości roku 2008. Firma znalazła się na znaczącym miejscu w krajowym rankingu deweloperów - klientów banków. W marcu 2009 r. Przedsiębiorstwo otrzymało Certyfikat firmy wspierającej rządowy program "Rodzina na Swoim". Ponadto w maju 2009 roku Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o. o. zostało Laureatem Ogólnopolskiej Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego "Przedsiębiorczość" '2009 - przedsięwzięcia promocyjnego Ministerstwa Gospodarki. Laureaci reprezentują grupę najlepszych przedsiębiorców, starannie wybranych spośród licznie nominowanych właścicieli firm przez samorządy wszystkich szczebli w kraju. Warto nadmienić, iż firma jest członkiem Wielkopolskiej Izby Budownictwa.

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk prowadzi sprzedaż domów na 5 osiedlach. Są to : Osiedle „Przy Lesie” w Kamionkach, Osiedle „Przyjazne” w Skórzewie, Osiedle „Kameralne” w Poznaniu-Szczepankowie , Osiedle „Kameralne II” w Poznaniu-Spławiu oraz Osiedle "Przy Dębach" w Rogalinie.

Oprócz domów oferowanych na naszych Osiedlach, firma proponuje działki budowlane na Osiedlach: „Przy Dębach” w Rogalinie oraz „Przy Puszczy” w Łopuchowie. Na działce możemy wybudować dom według któregoś z naszych projektów lub wybranego przez inwestora.

 

Nasze domy spełniają kryteria kredytu preferencyjnego „Mieszkanie dla Młodych”. Proponujemy naszym klientom fachowe doradztwo kredytowe oraz pomoc w sprzedaży aktualnej nieruchomości : mieszkania lub domu.