Domy bliźniacze

Kamionki - os. Przy Lesie

Domy wolnostojące

Kamionki - os. Przy Lesie

Domy

Kamionki - os. Przy Lesie

Domy Kamionki Os. Przy Lesie Opis inwestycji

Zalety inwestycji

 • solidne domy wolnostojące z ceramiki w atrakcyjnej cenie
 • atrakcyjna architektura utrzymana w stylu angielskim
 • wysoka jakość materiałów
 • cegła klinkierowa na elewacji budynków
 • dojazd do osiedla drogą asfaltową
 • utwardzone drogi i oświetlenie uliczne
 • znakomita komunikacja indywidualna i autobusowa z Poznaniem
 • ok. 10 km do węzła autostrady
 • dobrze rozwinięty handel i usługi w Kamionkach i bliskość centrów handlowych
 • bezpośrednie sąsiedztwo lasu – możliwość rekreacji
 • możliwość wyboru spośród kilku wariantów projektów
 • projekty od 4 do 6 pokoi
 • domy z garażami lub bez
 • specjalne warunki kredytowania w bankach
 • pomoc przy sprzedaży aktualnego mieszkania lub domu
 • przy zakupie nie obowiązuje 2% podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC).
 • specjalne warunki kredytowania naszych inwestycji - dowiedz się więcej


 

Osiedle” Przy Lesie” położone jest w Kamionkach przy ul. Porannej Rosy. Znajduje się na skraju kompleksu leśnego, ciągnącego się kilkanaście kilometrów od Warty do jezior Kórnickich i samego Kórnika. Szerokością sięga, aż do Rogalina. Teren położony jest na wzniesieniu, znacznie powyżej centralnej części Kamionek, co dodatkowo tworzy naturalną barierę, chroniącą przed niepożądanym hałasem. Jest cicho, a dookoła widać tylko lasy i pola. Sąsiedztwo lasu i terenów rekreacyjnych, zachęcają do uprawiania sportu.

Dojazd do Poznania jest szybki i prosty, przez Szczytniki i Koninko, większość trasą ekspresową S11. Przy osiedlu znajduje się także przystanek komunikacji autobusowej. Drogi osiedlowe utwardzone są destruktem asfaltowym i oświetlone. W jego okolicy znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, duże dyskonty spożywcze, poczta, przedszkole, bank oraz inne usługi.

W sąsiedztwie naszego osiedla realizowana jest inwestycja polegająca na budowie kompleksu szkolnego. W jego skład wejdą: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Planowane zakończenie pierwszego etapu obejmującego budowę szkoły podstawowej przewidziane jest na drugą połowę 2015 roku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału telewizji WTK dotyczącego przedsięwzięcia :

http://epoznan.pl/news-news-43440-Nowoczesny_kompleks_szkol_powstanie_pod_Poznaniem

W swojej ofercie posiadamy różnorodne domy: mniejsze bliźniacze o powierzchniach od 65 do 92 m.kw i większe wolnostojące o powierzchniach ok. 150 – 160 m.kw. Najmniejsze bliźniacze posiadają trzy pokoje i stanowią alternatywę dla mieszkań w Poznaniu, gdyż mimo sporego metrażu i dużej działki cenowo z nimi konkurują. Wszystkie domy mają pełną własność działki i domu. Są energooszczędne i funkcjonalne. Większość posiada cztery pokoje. Można jednak wybrać z kilku przygotowanych wersji lub wprowadzić własne rozwiązania. Przykładem jest prawa część domu bliźniaczego Agat o powierzchni 92 m.kw. Może posiadać trzy pokoje i garaż lub w innej wersji nawet sześć pokoi jednak bez garażu. Co ważniejsze istnieje możliwość, aby część domu pełniła funkcję samodzielnej kawalerki, która na pewno przyda się rodzinie wielopokoleniowej o zróżnicowanych potrzebach. Znakomicie sprawdzi się np. jako lokum dla dorastającego dziecka lub młodego małżeństwa, a także jako biuro lub pracownia z osobnym wejściem.

Kupując dom w naszej firmie mają Państwo możliwość skorzystania z przygotowanego programu Mieszkanie dla Młodych.

Również domy wolnostojace budowane są w oparciu o kilka projektów i występują w kilku wersjach układu pomieszczeń. Są zróżnicowanie architektonicznie: od stylu angielskiego z charakterystyczną cegłą klinkierową do nowoczesnego. Różnią się bryłą i wysokością, występują z użytkowym poddaszem lub z pełnowymiarowym piętrem.

Standard wykonania domów
Budowane domy posiadają pełne wykończenie z zewnątrz, między innymi pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody. Wewnątrz domów ściany i sufity wykończone są tynkiem, podłogi posadzkami, wykonane są kompletne instalacje: centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami, elektryczna, wodno – kanalizacyjna, radiowo – telewizyjna, telefoniczna i domofonowa. Schody na piętro wymagają jedynie okładzin. Budynki są wyjątkowo energooszczędne, dzięki ociepleniu grubą warstwą styropianu oraz wełną mineralną. Każdy dom przystosowany jest do montażu kominka w pokoju dziennym.