Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 269 000 zł

Skórzewo - os. Przyjazne

cena już od 295 500 zł

Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 343 600 zł

Poznań - os. Kameralne II

cena już od 498 100 zł

Kamionki os. Przy Lesie

cena już od 599 000 zł

Poznań - os. Kameralne

cena już od 561 000 zł

Domy Kamionki Os. Przy Lesie Lokalizacja

Dojazd do osiedla: 

1. Poznań-Koninko

Najkorzystniejszym dojazdem z centrum Poznania do osiedla "Przy Lesie" w Kamionkach jest trasa od ronda Rataje w kierunku Kórnika, trasą Katowicką. Jadąc trasą Katowicką - S11, za wiaduktem nad autostradą A2 oraz ok. 500m za stacją benzynową Shell, należy skręcić w prawo na Koninko. W Koninku na skrzyżowaniu w kształcie litery T należy skręcić w lewo i zaraz po ok. 150m w prawo do Szczytnik. Będąc już w Kamionkach na skrzyżowaniu z główną ulicą należy przejechać prosto w ulicę Mieczewską.

2. Poznań Rataje:

- tzw. trasa katowicka - skręt w Gądkach na Borówiec - przejazd przez Borówiec w kierunku na Czapury - Kamionki ul. Poznańska - skręt w lewo w ul. Mieczewską ( nowa asfaltowa nawierzchnia)  przy tablicy reklamowej (przy przystanku autobusowym),

3. Poznań Starołęka:

- przejazd przez tory kolejowe ul. Starołęka - przy krzyżu odbicie w lewo w ul. Głuszyna - za kościołem w Głuszynie w prawo ul. Daszewicka - wyjazd w Daszewicach w lewo w ul. Poznańską - Kamionki skręt w prawo w ul. Mieczewską ( nowa asfaltowa nawierzchnia) przy tablicy reklamowej (przy przystanku autobusowym)